• Home Maybelline Sky High sposobem na bajeczne rzęsy?
Maybelline Sky High sposobem na bajeczne rzęsy?

Maybelline Sky High sposobem na bajeczne rzęsy?

Gęste i długie rzęsy to marzenie każdej z pań, bowiem stanowią swoisty atrybut kobiecości. Tworząc ramę dla oczu, odpowiadają za atrakcyjny wygląd twarzy. Niestety, nie każda przedstawicielka płci pięknej została obdarzona przez naturę imponującymi rzęsami, aczkolwiek cel ten może zostać osiągnięty z użyciem tuszu. Marki kosmetyczne produkujące ten kosmetyk doskonale zdają sobie sprawę z niemalejącego popytu, wypuszczając co chwila nowe, ulepszone formuły. 

Jak dobrać tusz do rzęs? 

Maybelline Sky High

Podobnie jak odżywki przeznaczone są do różnych rodzajów włosów, a pianki myjące do typu cery, tak wybór tuszu powinien być podyktowany budową rzęs oraz oczekiwanymi efektami. W sklepach dostępne są tusze:

  • wydłużające, przeznaczone szczególnie do krótkich włosków
  • pogrubiające, wpływają na objętość rzęs, powodując ich optyczne zagęszczenie
  • wodoodporne, cechujące się dużą, ogólną trwałością i odpornością podczas kontaktu z wodą
  • ekologiczne, oparte na naturalnych składnikach, nie przyczyniających się do powstawania podrażnień i występowania reakcji alergicznych

Wielozadaniowy tusz – czy istnieje?

Jak wspomniano wcześniej, istnieje wiele tuszów do rzęs, które spełniają odrębne funkcje, jednak czy aby osiągnąć jednorazowo wszystkie z wymienionych rezultatów, należy zakupić każdą z tych maskar i kolejno nakładać na rzęsy? Oczywiście, że nie. Rynek kosmetyczny bogaty jest w tusze do rzęs przeznaczone do zadań specjalnych (np. https://darmarsklep.pl/tusze-i-odzywki-do-rzes/maybelline-lash-sensational-sky-high-tusz-do-rzes-wodoodporny-01-very-black-6ml). Charakteryzują się one zazwyczaj elastycznymi szczoteczkami, które potrafią dostosować się do większości typów rzęs i dotrzeć do nawet najkrótszych włosków wyciągając je.

Ich użycie zapewnia objętość i ułożenie podkręconych rzęs na kształt wachlarza, a także maksymalne wydłużenie oraz pogrubienie. Wśród takich kosmetycznych gigantów ze świata maskar wyróżnić można Maybelline Sky High, wywołującego złudzenie sztucznych rzęs. Ponadto nadanie włoskom kruczoczarnego koloru z użyciem wielozadaniowego tuszu stawia kropkę nad i, decydując o ostatecznym, spektakularnym wyglądzie.