• Home Pędzle do paznokci – must have w wyposażeniu każdej manikiurzystki
Pędzle do paznokci – must have w wyposażeniu każdej manikiurzystki

Pędzle do paznokci – must have w wyposażeniu każdej manikiurzystki

Precyzyjna aplikacja lakieru na płytkę paznokcia będzie o wiele łatwiejsza, jeśli wykonawczyni manicure’u zaopatrzy się w dobrej jakości pędzel. To podstawowy oręż w wyposażeniu każdej profesjonalnej manikiurzystki, gwarantujący estetyczny wygląd dłoni z efektownie ozdobionymi paznokciami. Pędzel niezbędny jest podczas wykonywania dowolnego rodzaju zdobień – zarówno nakładania hybrydy, jak lakieru żelowego bądź akrylowego.

Jakość pędzla do paznokci – gwarancja precyzji wykonania manicure’u

Dokonując zakupu produktu do manicure’u z bogatego asortymentu dostępnego na makear.pl kosmetycznym warto wybierać pędzle do paznokci:

  • o wysokogatunkowym naturalnym włosiu, niekruszącym się w trakcie użytkowania,
  • których włos w czasie aplikacji lakieru nie będzie się nadmiernie rozkładał, utrudniając jego precyzyjne nałożenie,
  • posiadające odpowiednią chłonność, dzięki czemu manikiurzystka uniknie jednorazowego nabierania zbyt dużej ilości lakieru.
pędzel do paznokci

Pędzle do paznokci – bogata gama kształtów i szerokości włosia

W sprzedaży dostępne są pędzle do manicure o zróżnicowanych kształtach i sposobach wyprofilowania włosia. Wybór odpowiedniego produktu powinien być zdeterminowany nie tylko przez jego jakość, ale również przeznaczenie. Inne wymogi musi spełniać pędzel przystosowany do tradycyjnej aplikacji żelu czy akrylu, a inne produkt dedykowany zdobieniu płytki paznokcia efektownymi ornamentami, wykonywaniu cieniowań czy malowaniu cienkich precyzyjnie poprowadzonych kresek. Stąd pędzle do manicure posiadają różne kształty oraz grubość. Są wśród nich produkty o szerokim włosiu, zarówno prosto ściętym, jak i wykończonym owalnie. Te drugie idealnie sprawdzą się podczas aplikacji lakieru w obrębie skórek. Ale dostępne są także produkty typu liner, za pomocą których manikiurzystka ozdobi paznokcie efektownymi wzorkami i które pomogą jej precyzyjnie wykonać tę czynność.