• Home Czym jest microdermal piercing?
Czym jest microdermal piercing?

Czym jest microdermal piercing?

Istnieje wiele nietypowych rodzajów piercingu, a jednym z nich jest zyskujący na coraz większej popularności microdermal. Jest to zabieg polegający na wszczepianiu biżuterii pod skórę klienta. Podpowiadamy, dlaczego warto postawić na to formę upiększania ciała.

Piercing microdermal – na czym polega?

microdermal

W odróżnieniu od tradycyjnego piercingu microdermal opiera się na wszczepianiu implantów pod naskórek klientów. W tym wypadku główna część biżuterii zostaje umieszczana w skórze na stałe. Jej pozostała część może być wymieniana i dostosowywana do aktualnych potrzeb i preferencji osoby, która poddała się takiemu zabiegowi. Ta nowoczesna metoda daje wiele możliwości nieszablonowego upiększania swojego wyglądu. Koczyk microdermal może być umiejscawiany w różnych miejscach na ciele i przyjmować przeróżne, interesujące kształty.

Wszczepianie biżuterii – popularne miejsca

Microdermal piercing z https://crazyneedles.pl/pl/menu/surface-microdermal-235 umożliwia wszczepianie biżuterii w takie miejsca jak:

  • biust – microdermal kolczyk w tej części ciała umożliwia jej skutecznie podkreślanie.
  • twarz – biżuteria w formie implantów może być wszczepiania pod skórę policzków lub na nosie. Ważne aby wybierać miejsca, które nie będą powodowały codziennego dyskomfortu.
  • brzuch – kolczyki wszczepione pod skórę brzucha stanowią nieszablonową ozdobę, która przypadnie do gustu wielu osobom. Mogą występować pojedynczo, w parach lub w większych grupach.
  • szyja – piercing na szyi to znakomity sposób na podkreślenie swojego charakteru, w tym wypadku trzeba pamiętać o zachowaniu wymaganych odstępów pomiędzy kolczykami.