• Home Czy kolczyk w nosie jest modny?
Czy kolczyk w nosie jest modny?

Czy kolczyk w nosie jest modny?

Piercing nosa nie jest jedynie ulotnym trendem lub kaprysem młodych osób. Wiele osób wskazuje, że to ważny element osobowości, który ma swoje odniesienia w kulturze. Co ciekawe, kolczyki do nosa mają różne nazwy. Może to być kółko, septum, nostril, czy też kolczyk umieszczany z boku nosa. Podział kolczyków dotyczy sposobu przekłucia i umiejscowienia biżuterii. Jaki kolczyk w nosie spełni nasze oczekiwania? Czy piercing nosa jest dobrym rozwiązaniem? Gdzie znajdziemy kolczyki do piercingu nosa?

Kolczyki w nosie

kolczyk w nosie

Kolczyk do nosa przyjmuje wiele wersji. Przykładowo septum wiąże się z przekłuciem chrząstki nosowej, a kółeczko jest dyskretną ozdobą. Niezwykle modny jest też kolczyk nostril, którym przekłuwa się nozdrze. Jest to propozycja najmniej inwazyjna i najbardziej klasyczna. Jak wybrać kolczyk do nosa? Ostateczny wybór nie jest łatwym zadaniem. Gdy już wiemy, jaki kolczyk w nosie chcemy mieć, warto postawić na zakup odpowiednich kolczyków. Ograniczeniem jest w tym wypadku cena, jednak w sklepie online znajdziemy niedrogie kolczyki do nosa. Nie ma nic złego w piercingu nosa, gdyż taka opcja pozwala wykreować swój wizerunek. Kolczyki do piercingu nosa są tworzone z materiałów sprawdzonych i niezawodnych. 

Kolczyki do nosa – gdzie szukać tych produktów?

Gdzie znajdziemy kolczyki do nosa? Szeroki asortyment czeka na nas w internetowym sklepie. Musimy dokładnie zastanowić się, jakie rodzaje kolczyków dadzą nam wygodę i pewność siebie. Propozycji jest tak dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie.