• Home Pyłki do paznokci – modny dodatek do manicure
Pyłki do paznokci – modny dodatek do manicure

Pyłki do paznokci – modny dodatek do manicure

Możesz stworzyć unikalny manicure w krótkim czasie bez spędzania godzin na malowaniu precyzyjnych wzorów lub wstawianiu drobnych ozdób za pomocą pyłku do paznokci. Pyłki do paznokci zapewniają również wiele klasycznych stylów, takich jak francuski lub babyboomer, które można ożywić za pomocą popularnej metody. To jednak nie koniec wykorzystania pyłków we współczesnej sztuce manicure.

Rodzaje pyłków do paznokci

Szeroka gama kolorów lakierów do paznokci, zapewnia ogromny asortyment pomysłowych, przyciągających wzrok wzorów, które z pewnością wyróżnią się na tle konwencjonalnego pedicure. Do najpopularniejszych rodzajów pyłków należą:

Mermaid – pył, który po nałożeniu na już pomalowany paznokieć daje efekt syreniej łuski.

Kameleon – osobliwy lakier, który zmienia kolor paznokcia wraz ze zmianą światła.

Mirror – pyłek, który nadaje paznokciom gładki, mieniący się wygląd.

Pearl – pyłek nadający paznokciom wygląd gładkiej morskiej perły.

Istnieją dwa rodzaje pyłków: suche i mokre, niezależnie od tego jak należy je nakładać, trzeba je utwardzać w lampie UV. Po nałożeniu ważne jest również równomierne rozprowadzenie pyłku, tak aby oddziaływał na całą płytkę paznokcia. Aby uchronić manicure przed zniszczeniem, kluczowe jest, aby nie pozostawiać paznokci bez obróbki, tylko utwardzić go przez dodatkowe dwie minuty pod lampą.

Jak modnie wystylizować paznokcie przy użyciu pyłku do paznokci?

To niezwykłe, aby stylizować paznokcie w wyjątkowy sposób za pomocą lakieru do paznokci, ale można również sprawić, że modny wzór lub tradycyjny french będzie nieco świeższy dzięki użyciu pyłku do paznokci. Odważnym wyborem może być również manicure holo lub syreni pyłek, w którym część paznokci pomalowana jest lakierem, a pozostałe ozdobione są świecącym pyłkiem. Miłośniczki biżuterii mogą pokusić się o jeszcze większy blask, w postaci błyszczących kamieni przyklejonych do płytki paznokcia. Jedyne co ogranicza stylizację paznokci to Twoja wyobraźnia.

Modny pyłek do paznokci znajdziecie na stronie: https://makear.pl/pl/menu/pylki-595.html

pyłek do paznokci