• Home Czym wyróżnia się marka Solgar?
Czym wyróżnia się marka Solgar?

Czym wyróżnia się marka Solgar?

Solgar to amerykańska marka, która powstała w 1947 roku. Zasłynęła wprowadzeniem na rynek pierwszego na świecie naturalnego preparatu multiwitaminowego. Wszystkie oferowane przez nią produkty wyróżniają się doskonałą jakością, najlepszymi surowcami, jak i wysokimi standardami produkcji. Preparaty poddawane są odpowiednim badaniom klinicznym sprawdzającym ich działanie na ludzki organizm, jak i szczegółowym testom jakości.

Jakość na pierwszym miejscu

solgar

Wszystkie produkty marki Solgar są standaryzowane, czyli mają określoną i stałą ilość substancji czynnej, obecnej w dawce skutecznej (pokrywa dzienne zapotrzebowanie organizmu). Wysoka jakość produktów to również brak chemicznych oraz zbędnych dodatków, w tym takich jak:

  • skrobia,
  • sól,
  • cukier
  • substancje konserwujące,
  • sztuczne barwniki.

Suplement Solgar nie zawiera także substancji mlecznych ani glutenu. Producent nie korzysta z GMO. Preparaty dostępne są w kilku formach: tabletek, kapsułek, żelków oraz pastylek do ssania. Opakowanie wystarcza na miesięczną kurację.

Solgar – suplementy diety dla wegan i wegetarian

Suplementy Solgar nie mają w składzie substancji pochodzenia zwierzęcego, dlatego są odpowiednie zarówno dla wegan, jak i wegetarian uzupełniających niedobory w diecie. Dodatkowo producent opracował specjalną, miękką kapsułkę, która utrzymuje swoje wszystkie właściwości, a przy tym bazuje wyłącznie na substancjach roślinnych.