• Home Cechy marki Dermedic
Cechy marki Dermedic

Cechy marki Dermedic

Dermedic to znana marka kosmetyków, jakie są uwielbiane w naszym kraju. Firma została stworzona z doświadczenia dermatologów, którzy doskonale znają się na dobrej jakości. Podczas opracowywania receptur wykorzystuje się najnowsze technologie i trendy światowe. Czym cechuje się Dermedic? Jakie wyroby oferuje producent? Gdzie dokonać zakupu?

Marka Dermedic

Dermedic chętnie uczestniczy w targach kosmetycznych i kongresach dermatologicznych, dzięki czemu szybko zdobyte zostało zaufanie nawet najbardziej wymagających klientów. Dermokosmetyki nie bez powodu są tak cenione przez dermatologów w Polsce i są przez nich często polecane. Okazuje się, że produkty są przeznaczone do pielęgnacji cery wrażliwe. Gdzie dokonać zakupu? Doskonałym rozwiązaniem jest zamówienie kosmetyków w internetowym sklepie ByHealth, gdzie sprawnie znajdziemy to, czego szukamy. 

dermedic

Szeroki wybór

Dermedic oferuje wiele produktów, jakie są przeznaczone do cery wrażliwej, naczyniowej, trądzikowej, atopowej, czy odwodnionej. Takie rozwiązania bazują na pielęgnacyjnym działaniu i wspierają leczenie wielu schorzeń skórnych. Pamiętajmy o zastosowaniu przez firmę własnych technologii i współpracy z najlepszymi profesjonalistami. Konkretne wyroby podlegają ochronie patentowej na rzecz przedsiębiorstwa. Badania kliniczne wpływają na deklaracje, jakie potwierdzają skuteczne działanie i bezpieczeństwo dermokosmetyków. Wszelkie czynności tego typu są prowadzone przez firmę we własnych i zewnętrznych jednostkach badawczych. Co ciekawe, proces powstawania wyrobów przebiega z zachowaniem zasad GPM, jakie zapewniają doskonałą jakość.