• Home Stylowe kolczyki podkowy
Stylowe kolczyki podkowy

Stylowe kolczyki podkowy

Kolczyki podkowy nie od dziś są niezwykle popularne na rynku. Chętnie sięgają po nie modne panie, a także pewni siebie panowie. Aktualnie piercing jest dostępny dla każdej osoby dorosłej, bez względu na płeć i zainteresowania. Gdzie kupić kolczyki podkowy? Dlaczego warto postawić na ten wzór? Jakie zalety ma stylowa biżuteria?

Piercing podkowa

Unikalne kolczyki o kształcie podkowy przyjmują różne wielkości i formy. Pamiętajmy o tym, że przekłuwanie uszu to zadanie dla doświadczonego specjalisty, którzy fachowo wykona te czynności. Dzięki temu zachowamy bezpieczeństwo i nie odczujemy bólu podczas zakładania kolczyków. Kolczyki podkowy mogą być doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Podkowa kojarzy nam się z symbolem szczęścia i powodzenia, dlatego często jest spotykana na ścianach w wielu domach. Zakupu kolczyków tego typu dokonamy w internetowych sklepach, gdzie bogata oferta daje sporo możliwości. Gustowne kolczyki podkowy przyciągają uwagę i pasują w zasadzie do każdej stylizacji. 

Kolczyk podkowa

Kolczyk podkowa ma kształt litery U i bardzo ciekawie się prezentuje na uszach. Postawić warto na dobrą jakościowo biżuterię ze złota lub srebra, która posłuży nam przez długi czas i zachowa pierwotny wygląd. Biżuterię z pewnością znajdziemy w jubilerskich sklepach, gdzie specjalista doradzi nam, jakie wzory i kolory są najmodniejsze. Piercing podkowa w dzisiejszych czasach cieszy się sporym uznaniem. Po kolczyki sięgają kobiety i mężczyźni, którzy chcą podkreślić swój charakter.