• Home Stosowanie olejów w pielęgnacji włosów
Stosowanie olejów w pielęgnacji włosów

Stosowanie olejów w pielęgnacji włosów

Stosowanie olejów do włosów może wielu osobom kojarzyć się z przeciążaniem ich, co nie jest prawdą. Stosowanie samego szamponu może być często niewystarczające dla wysuszonych włosów. Warto przyjrzeć się kondycji włosów i wzbogacić pielęgnację o dobroczynne oleje, które nadadzą włosom blasku oraz lśnienia, które zachwyci każdego. Taka pielęgnacja wbrew pozorom jest nie tylko dla pań, ale też dla panów.

Pielęgnacja włosów suchych

Iossi

Pielęgnacja włosów suchych wymaga nieco więcej troski niż na przykład pielęgnacja włosów przetłuszczających się. W przypadku tych pierwszych trzeba uważać, by nie przeciążyć włosy zbyt dużą ilością preparatów. Natomiast w przypadku włosów przesuszonych czy też zniszczonych stylizacją ważne jest, by przywrócić im witalność i zdrowie przez zastosowanie nieco większej ilości preparatów. Dobrym pomysłem może być wprowadzenie prócz odpowiedniego szamponu także olejów na przykład marki Iossi. 

Pielęgnacja włosów z Iossi

Produkty do włosów marki Iossi, dostępne w sklepie Bellita są idealne dla włosów suchych. W ofercie można znaleźć nie tylko olejki do włosów, ale też na przykład dla panów do brody. Takie olejki są pozyskiwane z różnych roślin. Dzięki różnorodności produktów można zdecydować jakie składniki odżywcze dostarcza się włosom. Kosmetyki fryzjerskie Iossi są przeznaczone dla włosów z różnymi potrzebami. Marka oferuje kosmetyki wytwarzane ręczni z poszanowaniem natury i zrównoważonego rozwoju. Wybór marki to wybór odpowiedzialnego producenta, który wie, jak ważna jest produkcja w zgodzie z naturą. Olejki są tworzone wyłącznie ze składników pochodzenia naturalnego, a ich jakość zachwyci każdego. Coś dla siebie mogą znaleźć osoby będące alergikami, jak i te posiadające skórę wrażliwą. Warto przekonać się o bogactwie oferty producenta samemu.