• Home Rodzaje żeli do paznokci
Rodzaje żeli do paznokci

Rodzaje żeli do paznokci

Oferta żeli do przedłużenia paznokci jest bardzo szeroka na rynku. Przed zakupem takich produktów, warto zastanowić się nad tym, jaki żel do paznokci będzie najlepszym wyborem.

Żele do paznokci są produktem, który doceniły miliony kobiet na całym świecie. Jeśli naturalna płytka paznokcia jest słaba oraz miękka, nie zawsze jest się skazanym na krótkie paznokcie. Dzięki użyciu żelów UV LED można cieszyć się długimi i kształtnymi paznokciami, które są pożądane przez wiele kobiet.

Przed wyborem właściwego produktu, najlepiej będzie zwrócić uwagę na konsystencję produktu, a także jego właściwości. W sklepach z hybrydami znaleźć można żele samopoziomujące oraz tak zwane galaretki.

żele do paznokciŻele do paznokci samopoziomujące

Żele samopoziomujące UV LED to świetny wybór, zwłaszcza jeśli dopiero zaczyna się swoją przygodę z przedłużaniem paznokci. Po nałożeniu tego produktu na paznokcie, żel sam powinien porządnie wyrównać powierzchnię, tworząc jednolitą oraz gładką taflę. Nie będzie on bowiem rzadki, lecz gęsty do takiego stopnia, żeby nie rozlał się na skórki i pozwolił swobodnie uformować kształt paznokci. Konsystencja żelu będzie zmieniać się wtedy, gdy zakończy się pracę – przyjmie właściwości cieczy oraz świetnie się poziomuje. Nie jest to też duży wydatek, a w internecie znajdziemy żele do paznokci w świetnej jakości i dobrej cenie.

Żele Galaretki

Drugim rodzajem żeli dostępnych na rynku to żele-galaretki. W sklepach dostępne są w serii ICE Jelly. Produkt dedykowany jest dla profesjonalistów. Żel jest nieco bardziej gęsty i posiada konsystencję galaretki. Poziomuje się w delikatnym stopniu, dlatego pracując z nim trzeba mieć doświadczenie w tworzeniu prawidłowego kształtu paznokcia.