• Home Kosmetyki Anny Lewandowskiej – czy są warte uwagi?
Kosmetyki Anny Lewandowskiej – czy są warte uwagi?

Kosmetyki Anny Lewandowskiej – czy są warte uwagi?

Branża kosmetyczna rozwija się w zawrotnym tempie i coraz więcej gwiazd tworzy swoje marki kosmetyków. Jedną z takich osób jest Anna Lewandowska – żona Roberta Lewandowskiego. Celebrytka spełnia się jako influencerka, blogerka oraz prowadzi własny sklep ze zdrową żywnością. Nic w tym dziwnego, że postanowiła wydać własną linię kosmetyków.

Kosmetyki Anny Lewandowskiej 

Produkty od Anny Lewandowskiej już od pierwszego dnia cieszyły się sporym zainteresowaniem. Żona sławnego piłkarza ma wielu fanów, którzy kibicują jej w rozwoju kariery. Kosmetyki zgodne są ze stylem życia celebrytki i mają formuły całkowicie wegańskie oraz naturalne. Mają zachęcić polki do dbania o urodę korzystając ze ekologicznych składników. Anna Lewandowska stworzyła kosmetyki z miłości do natury i zdrowego trybu życia. Opakowania produktów stworzone są z surowców, które nadają się do recyklingu. 

PHLOV Anna Lewandowska

Marka o nazwie PHLOV miała swoją premierę 7 października 2019 roku. Stacjonarnie kosmetyki są dostępne w perfumeriach Sephora. Anna Lewandowska stworzyła wiele różnych produktów – do ciała, twarzy i włosów, a nawet wyprodukowała własne perfumy i akcesoria.

Celebrytka nazywa swoje produkty „holistycznymi” i podkreśla, że pielęgnacja polega nie tylko na dbaniu o ciało ale również na pielęgnacji umysłu. Używanie ich ma być pewnego rodzaju rytuałem, który zrelaksuje i odpręża. Kosmetyki Anny Lewandowskiej są ciekawym urozmaiceniem na rynku pielęgnacyjnym, zawierają bardzo ciekawe substancje aktywne i na pewno są warte przetestowania. 

Kosmetyki Anny Lewandowskiej można zamówić online na stronie https://drogeria.pl/phlov-by-anna-lewandowska