• Home Rodzaje podkładów bourjois
Rodzaje podkładów bourjois

Rodzaje podkładów bourjois

Podkład bourjois to pojęcie znane każdej eleganckiej kobiecie, której zależy na osiągnięciu efektu nieskazitelnej cery. Paryska marka oferuje kilka rodzajów doskonałych podkładów, cenionych przez panie w każdym wieku.

Podkład bourjois Always fabulous

Podkład Always fabulous to najmłodsze dziecko Bourjois Paris, a już może poszczycić się mianem Kosmetyku Wszech Czasów. Kosmetyk cechuje niespotykana trwałość – utrzymuje się na skórze nawet do 24 godzin. Zapewnia aksamitne wykończenie makijażu, pozostawiając skórę miękką i delikatnie zmatowioną. Na tym nie kończą się jego zalety, wzbogacony o filtr SPF 20, nie zapycha porów, dbając o kondycję cery.

Healty mix

Podkład bourjois Healty mix jest produktem dobrze znanym kobietom, dlatego od kilku lat pojawia się na listach najlepiej sprzedających się kosmetyków do makijażu twarzy. Idealnie sprawdza się przy cerze suchej, jest często wybierany przez dojrzałe panie. Zawiera kompleks nawilżających substancji, w tym pochodne kwasu hialuronowego i witaminy C i E. Stosowanie podkładu Healty mix zapewnia wielogodzinny efekt promiennej, rozświetlonej i odmłodzonej twarzy.

Podkład do twarzy 1,2,3 Perfect

Kolejny z podkładów marki Bourjois to 1,2,3 Perfekt. Jego lekka konsystencja przypadnie do gustu paniom o cerze tłustej i mieszanej oraz tym, które nie lubią efektu maski. Aby zapewnić jak najlepsze krycie niedoskonałości w składzie podkładu znalazły się trzy pigmenty – zielony kryjący zaczerwienienia, morelowy niwelujący oznaki zmęczenia i biały – maskujący przebawienia.