• Home Kolczyki małe kółka – piękne klasyki do ucha.
Kolczyki małe kółka – piękne klasyki do ucha.

Kolczyki małe kółka – piękne klasyki do ucha.

Przebijanie uszu i noszenie kolczyków od wielu lat jest bardzo popularne zarówno wśród młodszych jak i starszych kobiet – nic w tym dziwnego – ozdobne kolczyki doskonale podkreślają urodę i dodają właścicielce niesamowitej elegancji.

Wśród sklepowych półek i ofert jubilerskich znaleźć można szeroki wybór kolczyków zarówno bardziej, jak i mniej ozdobnych. Jakie kolczyki najlepiej wybierać? Które sprawdzą się dobrze na jakie okazje? Czy warto nosić kolczyki? Oto kilka praktycznych porad oraz wskazówek.

Klasyczne kolczyki.

Decydując się na zakup nieco droższej biżuterii dobrze jest decydować się na klasyczne wzory i surowce, które nigdy nie wychodzą z mody i są bardzo eleganckie. Do takich modeli należą między innymi bardzo uniwersalne kolczyki kółeczka. Zarówno malutkie jak i większe doskonale się prezentują i są w swojej urodzie bardzo klasyczne. Pasują świetnie zarówno młodym dziewczynom jak i starszym, eleganckim kobietom. Pięknie połyskujące kolczyki małe kółka to bardzo wielofunkcyjna i zawsze modna biżuteria.

Jakie kolczyki najlepsze na wesele?

Na duże okazje, takie jak urodziny, śluby czy wesela warto dobierać biżuterię do sukienki – jeśli ubieramy sukienkę czerwoną czy bordową, pięknie będzie się z nimi prezentowała złota biżuteria. Srebro zaś doskonale będzie współgrało z granatem czy czernią. Dodatkowo na eleganckie imprezy dobrze wybierać kolczyki nieco większe, wiszące , błyszczące i ozdobne – świetnie sprawdzą się wtedy na przykład duże kółka.