• Home Ku młodości, czyli o kremach pod oczy firmy Uzdrovisco
Ku młodości, czyli o kremach pod oczy firmy Uzdrovisco

Ku młodości, czyli o kremach pod oczy firmy Uzdrovisco

Z upływem czasu skóra traci na jędrności i jest to proces całkowicie naturalny. Na szczęście można stosować naturalne kosmetyki, których bazą są substancje roślinne. Jednym z kosmetyków powszechnie używanych przez panie są kremy pod oczy. Marka Uzdrovisco ma na tym polu wiele do zaoferowania. Dlaczego warto stosować specyfiki do skóry wokół oczu właśnie tej firmy?

Uzdrovisco – już sama nazwa zdradza wiele!

Produkty firmy Uzdrovisco, których podstawowymi komponentami są ekstrakty z roślin, zachęcają do kupna nie tylko zwolenników prozdrowotnego stylu życia. Nazwa marki nie jest tu przypadkowa. Zawartość składników aktywnych w kosmetykach wynosi 100%, natomiast tych pochodzenia naturalnego aż 99%. Skrupulatne sprawdzenie etykiety zadowoli więc najbardziej wymagającego klienta!

Kosmetyki Uzdrovisco – kremy i maski pod oczy

Wiele kobiet boryka się z wysuszoną skórą wokół oczu, której brak elastyczności. W efekcie powstają zmarszczki, tzw. kurze łapki i cienie pod oczami. Wśród rekomendowanych kosmetyków Uzdrovisco znalazły się kremy i maski pod oczy. Zawarte w nich wyciągi roślinne sprzyjają szybkiej regeneracji skóry, jej odpowiedniemu napięciu, a tym samym wygładzeniu zmarszczek.

Kremy pod oczy Uzdrovisco – składniki

W produktach firmy Uzdrovisco dedykowanym skórze wokół oczu nie brak takich komponentów jak:

– masło illipe;

– świetlik lekarski;

– ekstrakt ze stokrotki;

– ekstrakt z drzewa jedwabnego.

Mają one działanie odżywcze i wspomagające regenerację tkanek. Tyle wystarczy, aby cieszyć się gładką i zadbaną skórą pod oczami.