• Home Olaplex 0 – kompleksowa i intensywna rekonstrukcja włosów
Olaplex 0 – kompleksowa i intensywna rekonstrukcja włosów

Olaplex 0 – kompleksowa i intensywna rekonstrukcja włosów

Olaplex 0 to inspirowany profesjonalnym zastosowaniem kosmetyk na włosy. Pozwala on na dogłębną naprawę najgłębszych warstw skóry głowy. Opatentowana technologia OLAPLEX sprawdza się w sytuacji, kiedy potrzeba wzmocnić włosy, a także zapobiec ich puszeniu się. W wyniku zastosowania tego produktu można zaobserwować 3x silniejszą strukturę włosa oraz redukcję szkód wyrządzonych przez czynniki chemiczne i środowiskowe aż o 68%.

Olaplex 0 pozwala na szybką i intensywną rekonstrukcję włosów

Nie da się ukryć, że farbowanie, koloryzowanie, rozjaśnianie włosów to czynności, bez których trudno wyobrazić sobie kobiecą pielęgnację. Jeśli jednak robimy to przez całe late dochodzi do osłabienia wiązań pomiędzy włosami, czego efektem jest łamliwość, suchość i kruszenie się włosów.

Aby temu zapobiec producent Olaplex 0 (https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/-Olaplex-No.-0-155-ml/1857) Proponuje zestaw składników przeciwdziałających takiemu działaniu. Spośród najważniejszych wyróżnia się opatentowany Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate oraz sok z liści aloesu.

Skuteczna terapia z całą serią Olaplex

olaplex

Zastosowanie pojedynczego kosmetyku z serii Olaplex jest skuteczne, ale warto wykonać kolejne zabiegi, aby wykorzystać pełnię korzyści, jakie niesie ze sobą kompletna terapia. Korzystając z samego Olaplex 0 możemy liczyć na:

  • zrewitalizowanie struktury włosa,
  • odbudowę wiązań pomiędzy włosami,
  • redukcję szkód związanych z uszkodzeniami wywołanymi przez czynniki chemiczne, mechaniczne, środowiskowe i termiczne,
  • zwiększony efekt z podjęcia terapii z kolejnym kosmetykiem z serii, czyli Olaplex 3.

Zamów już teraz i przeprowadź profesjonalny zabieg z serią kosmetyków Olaplex w swoim własnym domu.