• Home Kemon Actyva to seria kosmetyków do pielęgnowania włosów
Kemon Actyva to seria kosmetyków do pielęgnowania włosów

Kemon Actyva to seria kosmetyków do pielęgnowania włosów

Sprawdza się doskonale, daje sporo zadowolenia i ma znaczenie dla urody każdej pani. Kemon Actyva Nuova Fibra to produkt przeznaczony do włosów zniszczonych i osłabionych. Kruche włosy należy wspierać dobrymi kosmetykami. Miękkie oraz puszyste włosy są już po pierwszym myciu włosów. Jest to nowa linia kosmetyków, której celem jest przeciwdziałanie starzeniu się włosów. Seria to cały kompleks produktów. Naturalne molekuły odbudowują włosy najlepiej, naprawiając uszkodzenia nie tylko fizyczne, ale także chemiczne czy mechaniczne. Długie włosy są naprawiane bardzo solidnie i starannie. Blask, miękkość i lekkość są gwarantowane. Kemon Actyvia Color Brillante to dobry produkt służący do utrzymania kolorów włosów farbowanych. 

Szampon chroni kolor

Ochrona koloru przed utlenianianiem oraz czynnikami zewnętrznymi. Włosy mają miękkość, blask, są jednolite, nie są uszkodzona. Odpowiednia ochrona kolorów jest bardzo ważna dla każdego klienta. Zamknięte łuski włosów dodają włosom gładkości oraz zdrowia. Gładkie włosy ładnie odbijają światło, dodając doskonały efekt. Każda pani farbująca włosy powinna zadbać o kupno specyfiku właśnie do takiego rodzaju włosów. 

Olejki i maski do włosów farbowanych tworzą efektywne zestawy do pielęgnowania włosów. Warto wybrać tego rodzaju specyfiki, aby wlosy były nawilżone, błyszczące, doskonale wypielęgnowane. Porządna jakość to rzecz, na którą zawsze warto liczyć i zapewnić sobie piękno na różne okazje.