• Home Kosmetyki Revolution Skincare – różne produkty dla każdego rodzaju cery
Kosmetyki Revolution Skincare – różne produkty dla każdego rodzaju cery

Kosmetyki Revolution Skincare – różne produkty dla każdego rodzaju cery

Brytyjska marka Makeup Revolution wie nie tylko, jak zadbać o piękny makijaż, ale również doskonale się zna na pielęgnacji skóry. Z chęci dbania o cerę produktami pielęgnacyjnymi o bogatych składach powstały kosmetyki Revolution Skincare.

Minimalistyczny design i świetne działanie

Seria kosmetyków z linii Skincare Revolution to ukłon w stronę minimalistycznych opakowań kryjących w sobie moc składników aktywnych, które mają realny wpływ na skórę. Większość produktów może się pochwalić wegańskim składem – nie znajdziemy w nich wosku pszczelego, lanoliny, karminy czy innych odzwierzęcych składników. Działanie kosmetyków oparte zostało na wyselekcjonowanych składnikach w dużej mierze pochodzenia roślinnego. Skuteczność kosmetyków zagwarantowana jest dzięki takim składnikom jak niacynamid, witamina C, ekstrakt z nasion konopi, kwasy AHA, glinki, retinol.

Kosmetyki na różne potrzeby skóry

Każda cera potrzebuje odrębnej pielęgnacji i dopasowania właściwych kosmetyków, które będą odpowiadały jej potrzebom. Produkty Revolution Skincare posiadają w swojej ofercie kosmetyki dedykowane posiadaczkom cery suchej i wrażliwej, tłustej i mieszanej oraz normalnej. Poszczególne linie kosmetyków zawierają dokładnie tylko te składniki, które najlepiej wesprą ochronę skóry, zapewnią jej oczyszczenie oraz pielęgnację na najwyższym poziomie. Ponadto marka Skincare Revolution oferuje masażery z kamienia, usprawniające krążenie krwi, likwidujące opuchliznę i poprawiające owal twarzy. Dzięki nim cera będzie jeszcze piękniejsza, a działanie kosmetyków wzmocnione.