• Home Jak stosować maskę liftingującą Mokosh?
Jak stosować maskę liftingującą Mokosh?

Jak stosować maskę liftingującą Mokosh?

To, w jaki sposób na co dzień dba się o skórę ma znaczący wpływ na jej wygląd po upływie kilku lat. Z tego powodu większość kobiet stara się wypracować własny sposób dbania o cerę, dzięki któremu skóra jest dobrze nawilżona i mniej podatna na powstawanie zmarszczek. Do pielęgnacji warto włączyć maseczki, które działają lepiej niż wiele dostępnych na rynku kremów.

W jaki sposób używać masek pielęgnacyjnych?

Sama aplikacja maski nie jest trudna, jednak konieczne jest wcześniejsze przygotowanie skóry do takiego zabiegu, pomoże to bowiem w zmaksymalizowaniu działania wybranego produktu. Mokosh maska liftingująca powinna być nakładana na twarz wieczorem, kiedy skóra jest zmęczona i łatwiej wchłania substancje, które znajdują się w kosmetyku. Pierwszym krokiem musi być oczyszczenie skóry oraz uregulowanie poziomu pH skóry za pomocą toniku, kolejnym jest zaaplikowanie maski. Dobrym pomysłem jest wzięcie ciepłej kąpieli, ponieważ wysoka temperatura pomoże otworzyć pory i umożliwić składnikom głębokie wniknięcie w skórę.

Jakie maski wybierać?

Są różne rodzaje maseczek, które należy dobierać zgodnie z potrzebami skóry. Mimo to istnieją produkty, które nadają się dla większości kobiet, można do nich zaliczyć na przykład Mokosh maskę liftingującą. Jest ona przeznaczona dla osób chcących opóźnić procesy starzenia oraz uelastycznić cerę. Taki produkt powinien być stosowany przynajmniej raz w tygodniu – grubą warstwę kosmetyku należy zostawić na twarzy na pół godziny, a po tym czasie ją zmyć.