• Home Farmona Cosmetics – nie tylko kosmetyki do włosów
Farmona Cosmetics – nie tylko kosmetyki do włosów

Farmona Cosmetics – nie tylko kosmetyki do włosów

Polska marka Farmona zdecydowanie najbardziej znana jest ze swych znakomitych kosmetyków do włosów, wśród których można znaleźć przede wszystkim wcierki, ale też mgiełki i szampony ziołowe. Nie jest to jednak bynajmniej wszystko, co ta znana firma ma do zaoferowania. Jeśli do tej pory nie miało się okazji wypróbować jej innych preparatów, na pewno warto to zrobić, odwiedzając oferujący szeroki wybór produktów Farmona sklep – stacjonarny czy internetowy.

Wyjątkowa jakość produktów

farmona-logo

Proponowane przez markę Farmona kosmetyki często są kojarzone z tanimi ziołowymi produktami, nieco nawet w stylu retro – i nic dziwnego, skoro niektóre z nich mają nawet niezmieniane od lat opakowania. Z tego powodu są szczególnie cenione, gdyż znane są z naturalności. Nie wszyscy wiedzą, że Farmona Cosmetics oferuje też produkty profesjonalne, które stosowane są w dobrych salonach kosmetycznych. Wśród nich znaleźć można bardzo różne propozycje, na przykład maski do twarzy czy też produkty do pedicure podologicznego, jak silnie zmiękczająca stopy sól. Takie produkty można też oczywiście zakupić do użytku domowego. Kosztują one nieco więcej, ale ze względu na świetną jakość są zdecydowanie warte swojej ceny, a przy tym mają duże pojemności i świetną wydajność – o walory te zadbano z myślą o profesjonalnym zastosowaniu.

Świetne kosmetyki do ciała

Produkty marki Farmona to także bardzo dobre produkty do ciała. Znaleźć je można w szerokim wyborze. Kosmetycznym hitem są na przykład myjące peelingi z linii Sweet Secret, zwłaszcza szarlotkowy. Wielką popularnością cieszą się też cudownie pachnące owocami masła do ciała Tutti Frutti, dostępne w wielu wariantach i optymistycznych opakowaniach. Co jeszcze warto wybrać? Na pewno doskonałe kosmetyki wyszczuplające i ujędrniające skórę, których skuteczność potwierdzają liczne badania.