• Home Bielenda – nowoczesna marka kosmetyków

Bielenda – nowoczesna marka kosmetyków

Bielenda jest marką, która na rynku jest już od 1990 roku i nie traci ona na swojej popularności. Czym jest to spowodowane? Prawdopodobnie nowoczesnym podejściem do składu kosmetyków i niezawodną jakością produktów. Bielende znajdziemy w popularnych drogeriach, takich jak:

  • Rossmann
  • Hebe
  • Natura
  • Superpharm.
    Właśnie dlatego jest to marka ogólnodostępna na każdą kieszeń. Kobiety używają ich preparatów już od dekad, a marka ciągle wprowadza nowości, żeby nadążać z duchem czasu – nowymi potrzebami klientek.

Bielenda sklep

Strona Bielenda online działa naprawdę dobrze. Jest czysta, przejrzysta i łatwo dokonać na niej zamówienia. Dodatkowo znajdziemy tam bardzo dokładne opisy każdego produktu, co pomaga nam w wyborze danego kosmetyku. Znajdziemy tam również informacje o nadchodzących kampaniach reklamowych, nowych liniach produktów oraz promocjach, które często są jedynie dla osób, które mają newslettera. W zakładce „O firmie” znajdziemy wiele informacji, które mogą być przydatne. Jest tam opisana wizja marki i wartości jakimi się kierują. Między innymi to, że marka stara się być jak najbardziej ekologiczna i rozwijać się eksportując swoje towary do innych krajów: Rumunii, Hiszpanii, Grecji, Estonii, Łotwy, Litwy, Holandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii. Warto jest więc bliżej przyjrzeć się tej stronie przed zakupem.

Kosmetyki Bielenda

Ich produkty starają się być jak najbardziej ekologiczne i naturalne. Jest to dobra wiadomość do osób, które mają cerę wrażliwą, suchą i atopową. Kosmetyki te nie powinny wywoływać żadnych reakcji alergicznych i nieprzyjemnych skutków ubocznych. Bielenda wprowadziła wiele gam produktów – www. Możemy wybrać pielęgnacje dostosowaną do naszej cery: suchej, tłustej, normalnej, mieszanej, naczynkowej czy atopowej. Należy pamiętać, że najlepiej działają te kosmetyki, które są odpowiednio dobrane do naszych problemów skórnych.