• Home Moda na sztuczne paznokcie powraca?

Moda na sztuczne paznokcie powraca?

Wiele osób cieszy się, że istnieje alternatywa do naturalnych paznokci. Sztuczne paznokcie, pozwalają bowiem paniom cieszyć się pięknym i efektownym manicure, który nie zawsze można stworzyć na tym, co akurat dała paniom natura. Czy warto korzystać z tej metody i co należy o niej wiedzieć? Odpowiedź poniżej.

Sztuczne paznokcie – mocne, solidne i trwałe

Paznokcie tipsy nadal cieszą się dużym powodzeniem u wielu pań w każdym wieku. Wiele z nich albo nie może zapuścić swoich paznokci, albo też nie posiada tak zdrowej, naturalnej płytki, którą można by było w różny sposób ozdabiać. Ponadto, ogromnym plusem paznokci na tipsie jest fakt, iż tak łatwo nie łamią się, nie odpryskują, a manicure na nich utrzymuje się nawet do 3-4 tygodni.

Paznokcie tipsy a zdrowie naturalnej płytki

Często można przeczytać w internecie (szczególnie na różnych forach), iż paznokcie na tipsie bardzo zniszczyły naturalną płytkę. W praktyce jednak jak się okazuje to nie sam tips jest przyczyną uszkodzenia płytki, lecz np. nieodpowiednie i nieumiejętne jego założenie i kiepskie produkty.
Panie, które jednak odwiedzają naprawdę dobre, profesjonalne salony kosmetyczne nie muszą się obawiać. W nich stawia się na doświadczenie i wiedzę, dlatego też paznokcie na tipsie zakładane są w sposób bardzo profesjonalny i odpowiedni, co w żaden sposób nie szkodzi naturalnym paznokciom właścicielki.

Czy warto takie paznokcie robić często?

Panie, które raz przedłużą sobie paznokcie za pomocą tipsów często nie wyobrażają sobie bez nich życia. Są ona eleganckie, efektowne, pięknie wyglądają i nie łamią się podczas codziennych prac domowych (niestraszne im także żadne detergenty). Warto jednak pamiętać, że dobrze jest co jakiś czas zrobić przerwę na regenerację paznokci. Kilka miesięcy wystarczy, by znów powrócić do ukochanych tipsów.

Źródło: sklep Lavandin