• Home Jaka baza pod makijaż? – Trwałość makijażu w praktyce

Jaka baza pod makijaż? – Trwałość makijażu w praktyce

Każda miłośniczka makijażu powinna być doinformowania w temacie przedłużania trwałości makeupu- bowiem nie ma nic gorszego niż spływający lub zważony podkład czy rozmazane cienie. Czy istnieje sposób na trwały makijaż i jak uzyskać taki efekt?

Nawilżona cera to klucz do sukcesu

Nawet najpiękniejszy makijaż nie będzie wyglądał dobrze na szarej, zaniedbanej i zmęczonej cerze. Co robić, by uzyskać efekt świetlistej i zdrowej, nawodnionej skóry? Podstawą w tym temacie jest regularny peeling, który złuszcza gromadzący się naskórek. Taka praktyka pozwoli na odsłonięcie odświeżonej cery. Peeling skóry należy wzbogacić systematycznym nakładaniem kremów nawilżających zawierających np. alantoinę czy aloes. Regularne dbanie o skórę pozwoli cieszyć się pięknym i trwałym makijażem.

Jak wzmocnić efekt?

Wiele fanek makijażu zastanawia się czy istnieją sposoby na jeszcze trwalsze noszenie makijażu? Przodująca na rynku kosmetycznym marka Eveline wprowadziła wiele nowości, które mogą pomóc w uzyskaniu dłuższej trwałości makeupu.

Baza pod makijaż Eveline to produkt, który wygładza skórę, redukuje widoczność porów czy blizn oraz zwiększa przyczepność produktów płynnych i sypkich – https://darmarsklep.pl/bazy-pod-makijaz/0,eveline. Eveline baza pod makijaż istnieje w kilku wariantach takich jak wygładzająca, matująca czy w kolorze zielonym, co pozwala na idealne zamaskowanie zaczerwienionej, podrażnionej cery.
Baza Eveline to produkt przeznaczony dla każdej skóry, nawet tej wrażliwej. Formuła bazy od Eveline wzbogacona jest o składniki, które przyczyniają się do walki z wolnymi rodnikami, co w praktyce oznacza
zwalnianie procesu starzenia się skóry.

Trwały efekt za niską cenę

Stosowanie bazy pod makijaż od Eveline z pewnością w znacznym stopniu wpłynie na trwałość makijażu i pozwoli cieszyć się świetlistą, wygładzoną cerą!