• Home Kultowe produkty – róż do policzków Bourjois

Kultowe produkty – róż do policzków Bourjois

Róż do policzków Bourjois to już produkt kultowy, bardzo dobrze znany maniaczkom kosmetyków kolorowych i nie tylko. Składa się na to charakterystyczny, pudrowy zapach, kształt pudełka i duży wybór kolorów. Dostać go można w większości drogerii – zarówno tych stacjonarnych, jak i tych internetowych. Bourjois róż – co go wyróżnia? Jak wygląda opakowanie i jakie są dostępne kolory produktu?

Róż Bourjois – wygląd opakowania

bourjois-le-duo-blush-roz-do-policzkow

Opakowanie różu do policzków Bourjois ma charakterystyczny, okrągły kształt. Jest niewielkie, zmieści się w dłoni, co jest dużym ułatwieniem w przechowywaniu i w podróżowaniu. Ma też lustereczku, które może nie jest dużych rozmiarów, ale wystarczy do szybkiego poprawienia naszego makijażu podczas dnia. W opakowaniu różu Bourjois znajdziemy też poręczny pędzelek w okrągłym kształcie, którym możemy aplikować kosmetyk, a później schować go w środku naszej puderniczki.

Kolor opakowania różu Bourjois dobrany jest pod odcień, który jest w środku. Gama kolorystyczna jest spora, są opcje bardziej pomarańczowe czy klasyczne, różowe. Jeśli ktoś ma w swojej kolekcji kilka kolorów kosmetyku, będzie mógł, po samym opakowaniu, rozpoznać ten odcień, którego właśnie chce użyć. Nie zdarzy się, że ktoś weźmie na wakacje nie ten kolor.

Bourjois róż – wersje kolorystyczne

Róż do policzków Bourjois ma wiele wersji kolorystycznych. W ofercie znajdziemy:

  • odcienie wpadające w pomarańcz np. kolor 16, 36, 41,
  • odcienie wpadające w klasyczny róż np. kolor 34, 54,
  • jaśniejszy róż np. 42, 48,
  • kolory bardziej neutralne np. 03, 10, 92.

Niektóre kobiety dobierają odcień różu do pory roku (np. w lato te wpadające w pomarańcz, wiosną – klasyczny róż), a inne – do swojej urody, koloru karnacji i koloru włosów. Nie ma jednego, właściwego sposobu wyboru różu do policzków, to zależy od gustu. Róż marki Bourjois ma szeroki wybór różnych odcieni, więc większość osób coś dla siebie znajdzie.