• Home Co warto wiedzieć na temat różu do policzków?
Co warto wiedzieć na temat różu do policzków?

Co warto wiedzieć na temat różu do policzków?

Makijażyści są zgodni, róż do policzków to jeden z tych kosmetyków, który potrafi odmienić każdy makijaż. Warto zatem nauczyć się, jak należy go prawidłowo aplikować, a także dobrać kolor do swojej cery. Dzięki temu każda kobieta będzie prezentowała się świeżo, młodzieńczą, promiennie. Właśnie takie zadanie ma róż na policzki.

Róże do policzków – jak je prawidłowo dobierać?

Pierwszy krok to wybór odpowiedniego kosmetyku, którego kolor będzie pięknie pasował do cery. W sklepach znajdują się róże w kamieniu, a także w kremie. Te drugie są jednak trudniejsze w aplikowaniu, dlatego na początek swojej drogi z makijażem lepiej kupić róż tradycyjny.

W sklepach internetowych można wybierać pomiędzy odcieniami niezwykle delikatnymi, których po nałożeniu prawie nie widać, a także mocnym i wyrazistymi (zobacz róż na policzki tutaj). Te ostatnie pięknie podkreślają makijaż, wymagają jednak naprawdę sporej wprawy. Odcienie dzielą się na ciepłe oraz chłodne. Trudno pisać o jakichś konkretnych podziałach, ponieważ nawet panie o zimnym typie urody, mogą dobrze wyglądać w różach ciepłych. Warto zatem po prostu przetestować różne odcienie, a następnie wybrać dla siebie dwa lub trzy. z reguły świetnie sprawdzają się kosmetyki w odcieniach różowych, koralowych, brzoskwiniowych. Podkreślają one świeżości cery. Do ich aplikowania najlepiej kupić raczej płaski pędzel ścięty z jednej strony. Doskonale nadaje się on do nakładania różu tak, by podkreślał on nasz makijaż.