• Home Fenomenalny makijaż przez cały dzień

Fenomenalny makijaż przez cały dzień

Przeciętna kobieta pracująca, rano ma ledwie czas na wypicie gorącej kawy, a co dopiero na idealny makijaż. Kim Kardashian jest jedna i zatrudnia profesjonalnego makijażystę. Pozostałym paniom pozostaje radzić sobie z tym, co mają i przy okazji nie wyglądać jak groteskowy, cyrkowy clown. Jak ułatwić sobie wykonanie porannego makijażu, tak by utrzymał się przez cały dzień?

Baza pod makijaż to must have

Trwałość makijażu zależy od wcześniejszego przygotowania skóry. Nikogo nie trzeba przekonywać, że oczyszczanie i wieczorna pielęgnacja są absolutną koniecznością. Tak samo jest przed nałożeniem makijażu. Oczyszczanie, tonik, serum i krem nawilżający, a następnie baza, np. polecana przez konsumentki baza pod podkład bourjois. Skóra zachowuje świeżość przez cały dzień, jest bardziej odporna na czynniki zewnętrzne i produkuje mniej sebum. Stosowanie bazy powoduje mniejsze zużycie podkładu oraz pudru, a zatem w dłuższej perspektywie daje również efekty ekonomiczne.

Czym jest baza i dlaczego należy ją stosować?

Każda buzia ma jakieś niedoskonałości. Zmarszczki, znamiona, blizny, przebarwienia i wypryski – to naturalne zjawisko, spowodowane przeróżnymi czynnikami. Czasami nie wysypiamy się wystarczająco lub pijemy za mało wody i też nie powalamy świetlistą skórą. Dodatkowa warstwa podkładu i pudru nie jest rozwiązaniem. W takich sytuacjach baza pod makijaż bourjois pomoże rozświetlić, wyrównać koloryt skóry, optycznie wygładzi zmarszczki.
Ponadto, składniki makijażu nie mają bezpośredniego kontaktu ze skórą, co wpływa na jego większą trwałość.

Systematyczność to klucz do pięknej skóry

Baza bourjois wspiera twój codzienny makijaż, ale sama tylko nie jest wystarczająca. Bez właściwego nawilżenia, zrównoważonej diety i odpowiedniej pielęgnacji nawet najlepsze kosmetyki do makijażu nie przyniosą efektu. Nie ma nic piękniejszego, niż zdrowa, naturalna, promienna cera.

Więcej na Darmar sklep