• Home Intensywne i metaliczne cienie do powiek Wibo

Intensywne i metaliczne cienie do powiek Wibo

Z całą pewnością bardzo wiele kobiet na co dzień wykonuje makijaż. Bardzo istotna jest w nim oprawa oczu, dlatego powinno się ją wykonać w odpowiedni sposób, aby dobrze się prezentowała.

Intensywna paleta cieni

Do wykonywania makijażu oczu wykorzystywane są przede wszystkim produkty takie jak Wibo paleta cieni (https://darmarsklep.pl/cienie-do-powiek/0,wibo). Wśród nich jednym z najbardziej polecanych produktów jest intensywna paleta cieni. Tego rodzaju paleta charakteryzuje się bardzo wysokimi parametrami jakościowymi, dlatego jej stosowanie daje w pełni korzystne efekty na powiekach. Wibo cienie w tym charakterze są bardzo intensywne, dzięki czemu stają się odpowiednio widoczne na twarzy. Wyprodukowane są z formułą easy to blend, a także w bardzo mocny sposób są napigmentowane. Na tego rodzaju palecie można znaleźć aż dziewięć cieni matowych, a także pięć cieni foliowych, których celem jest nadanie bardzo intensywnego połysku powiekom. Paleta cieni do powiek jest produktem, który przede wszystkim może być wykorzystywany na co dzień. Jednak idealnie się sprawdzi także w świetle wieczorowym, podczas różnego rodzaju imprez czy uroczystości.

Metaliczne cienie

Cienie do powiek Wibo występują również w formie metalicznej. Nie znajdują się one na palecie, a występują w płynie, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla wielu osób. Dzięki temu fantastycznie się rozprowadzają na powiece, a także dość równomiernie. Sprawia to, że na każdym fragmencie tej części oka jest odpowiednia dawka kosmetyku. Są one dość mocno napigmentowane, dlatego powieki, na których są położone mogą się kolorowo błyszczeć. Jest to bardzo trwały rodzaj kosmetyków, który dodatkowo w idealny sposób prezentuje się na twarzy każdej kobiety. Cienie w płynie nie ścierają się, ani nie rolują, dlatego jest to bardzo dobre rozwiązanie dla każdej kobiety, niezależnie od jej wieku.