• Home Roller kwarcowy – magiczny gadżet do pielęgnacji twarzy
Roller kwarcowy – magiczny gadżet do pielęgnacji twarzy

Roller kwarcowy – magiczny gadżet do pielęgnacji twarzy

Oryginalny roller kwarcowy to gadżet, który może pochwalić się nie tylko ładnym designem, ale również tym że poprawia jakość skóry oraz samopoczucie. Po ciężkim dniu w pracy chłodny masaż rewelacyjnie wycisza i relaksuje, dlatego każdy powinien posiadać w szafie masażer.

Jaki masażer wybrać?

Najlepszym wyborem jest roller kwarcowy wykonany ręcznie, który w 100% wykonany jest z naturalnego kamienia. Godne polecenia jest okucie w kolorze różowego złota, dzięki któremu można uniknąć korozji. Specjalne wałki do twarzy usuwają toksyny ze skóry i co najważniejsze wygładzają cienkie linie. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że roller kwarcowy leczy wypryski i znacząco ułatwia rozjaśnienie skóry. Kwarcowy roller jest w chwili obecnej najlepszą alternatywą dla rollerów zrobionych z jadeitu.

Magiczny kwarc

Wałki wykonane z różowego kwarcu są idealnym wyborem przede wszystkim dla tych osób, które chcą znacząco zmniejszyć widoczność drobnych zmarszczek. Roller kwarcowy opóźnia proces starzenia się skóry, dlatego też bardzo pozytywnie wpływa na cerę. Jedną z największych zalet różowego kwarcu jest przede wszystkim to, że na długo utrzymuje on chłód zwłaszcza, jak weźmie się pod uwagę konkurencyjne rollery z jadeitu. Wysokiej jakości rollery można kupić już od 80 zł. Jest to ciekawa alternatywa dla profesjonalnych zabiegów na twarz.