• Home Bezbolesna depilacja woskiem? Teraz to możliwe!
Bezbolesna depilacja woskiem? Teraz to możliwe!

Bezbolesna depilacja woskiem? Teraz to możliwe!

Depilacja woskiem to zabieg, który cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów gabinetów kosmetycznych oraz gabinetów medycyny estetycznej w całej Polsce. Daje ona długotrwały efekt, szybko pozwala pozbyć się owłosienia w każdym miejscu oraz jest niedroga. Jedyny minus to ból, który często odczuwają przy tym klienci. Dlatego też, wprowadzono nowy wosk, który nie powoduje bólu jak jego tradycyjny odpowiednik. 

Lycon w Warszawie 

Depilacja metodą lycon na terenie Warszawy to nowoczesna metoda depilacji woskiem, która wykorzystuje australijski wosk przy usuwaniu owłosienia, który w swoim składzie posiada tylko naturalne składniki. Lycon jest delikatniejszy od swoich poprzedników, dlatego też nie pozostawia na ciele żadnych zaczerwień ani krostek. Skóra pod depilacji jest gładka i miękka, a zabieg – całkowicie bezbolesny. 

Zwykły wosk czy lycon? 

Odkąd w bardzo dobrych salonach kosmetycznych pojawiła się depilacja lycon – klienci chętnie wybierają tą metodę. Dlaczego? Wosk ten bez problemu usunie już krótkie włoskie a sam zabieg należy do bardzo przyjemnych i relaksujących doświadczeń. W związku z tym, iż nie sprawia bólu – bardzo chętnie z tej metody korzystają panie przy usuwaniu zbędnego owłosienia szczególnie z takich miejsc delikatnych jak np.: twarz, pachy czy okolice intymne. 

Depilacja lycon w Warszawie to innowacyjna metoda, która już zyskała rzesze fanów. Koszt takiej depilacji jest porównywalny do „zwykłego” wosku, jednak sam zabieg est zdecydowanie przyjemniejszy i całkowicie pozbawiony bólu.