• Home Czy warto zdecydować się na laminowanie rzęs?
Czy warto zdecydować się na laminowanie rzęs?

Czy warto zdecydować się na laminowanie rzęs?

Piękna oprawa oczu to prosty sposób na to, aby podkreślić urodę. W dzisiejszych czasach mamy do dyspozycji wiele profesjonalnych zabiegów, które zapewniają satysfakcjonujące efekty. Doskonałym przykładem jest laminowanie rzęs w Warszawie. W sposób bezinwazyjny sprawimy, że spojrzenie będzie wyraziste. Warto zaznaczyć, że stosowane produkty wykazują również działanie odżywcze.

Naturalny efekt

Niewątpliwym atutem laminowania rzęs w Warszawie jest bardzo naturalny efekt. Oczywiście wszystko zależy od osobistych preferencji. Po zabiegu nasze rzęsty staną się podkręcone, a zarazem wzmocnione. Nie należy jednak oczekiwać spektakularnej metamorfozy, tak jak jest w przypadku np. przedłużania rzęs.

Przykład gabinetu specjalizującego się w takich zabiegach znajdziesz tutaj: https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/inne-zabiegi/zabiegi-na-rzesy-laminacja-lifting

Należy zaznaczyć, że w zdecydowanej większości przypadków laminacja wykonywana jest po liftingu rzęs. To właśnie wtedy można odnotować najlepsze rezultaty. Opisywany zabieg polecany jest paniom, które posiadają relatywnie gęste rzęsty, jednak są one proste, a także oporne na stylizację.

Dogłębne odżywienie

Zalotnie podkręcone rzęsy zawsze będą prezentować się lepiej. Plusem jest fakt, że zabieg laminacji nie kosztuje majątku. Aktualnie jest on wykonywany w niemal każdym salonie kosmetycznym, co również stanowi sporą zaletę. Dzięki nałożeniu na rzęsy olejku kreatynowego można kompleksowo je wzmocnić. To prawdziwa skarbnica substancji odżywczych.

Nie trzeba obawiać się osłabienia rzęs po zabiegu. Wręcz przeciwnie – mogą one stać się bardziej odporne na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Zmniejsza to podatność na uszkodzenia oraz nadmierne wypadanie.