• Home Ogromny wybór lakierów hybrydowych

Ogromny wybór lakierów hybrydowych

Od wielu miesięcy manicure hybrydowy cieszy się coraz większą popularnością. Nie jest to dziwne, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że jest bardzo prosty w wykonaniu, a jego trwałość może osiągać nawet 20 dni. Prawidłowe jego wykonanie gwarantuje, że przez ten okres czasu nie będziemy musiały przejmować się odpryskami czy połamanymi paznokciami.

Sklepy z lakierami hybrydowymi – jakie produkty wybrać

Bardzo istotne jest to, żeby na początku dobrze przygotować płytkę. Warto ją odtłuścić i delikatnie wypolerować. Tak przygotowana jest gotowa na przyjęcie bazy i utwardzenia jej w lampie, a następnie położenia koloru i topu z połyskiem bądź matowego.
Wybór kolorów lakierów jest ogromny. Ważna jest jego łatwa aplikacja, dlatego wybierając lakier, trzeba sugerować się jego jakością. Nie zawsze niska cena wiąże się z naszym pełnym zadowoleniem.

Cechy lakierów do hybryd 

Jest to metoda, którą spokojnie może opanować każda kobieta, niezależnie od tego, czy chce paznokcie przedłużać czy wykonać manicure na swoich. Nie jest to nic skomplikowanego. Z pewnością jednak pomalowanie swoich paznokci lakierem hybrydowym jest metodą dużo szybszą. Lakiery do hybrydy powinny mieć odpowiednią konsystencję i dobre krycie. Niektóre z nich są intensywniej napigmentowane i wymagają dłuższego utwardzania w lampie

Wykonanie manicuru

Warto wybrać lampę, która będzie miała dużą moc, dzięki temu zwiększa się jej żywotność, a także szybciej utwierdzają się preparaty. Sklep z lakierami hybrydowymi powinien mieć również w swoim asortymencie wszystkie produkty, które są potrzebne do zrobienia manicure. Przydadzą się również nożyczki z cienkim ostrzem do wycięcia skórek, drewniane patyczki i waciki bezpyłowe. Można je kupić w zestawie startowym razem z lampą. Trzeba przyznać, że pielęgnacja własnych paznokci może dać sporo frajdy, jeśli wykonuje się ją samodzielnie można czuć dużą satysfakcję.