• Home Lakiery do hybrydy- co wybrać

Lakiery do hybrydy- co wybrać

Estetyczne paznokcie to bardzo ważna część damskiego wizerunku. Kobiety poświęcają wiele czasu na to, żeby zrobić precyzyjny manicure. Dobrze jest nauczyć się robić go samodzielnie, ponieważ stwarza to szanse na zaoszczędzenie pieniędzy, a ponadto daje dużą satysfakcję. Sporą popularnością cieszy się obecnie manicure hybrydowy. Jest to trwała metoda, którą wykonuje się dosyć szybko. 

Lakiery do łatwej aplikacji

Lakiery do hybrydy występują obecnie w bardzo wielu odcieniach. Warto wybierać wśród tych, które charakteryzują się dobrą jakością i łatwą aplikacją. Zastanawiając się, jaki sklep z lakierami hybrydowymi będzie najlepszy, można zapoznać się najpierw z lokalnym rynkiem. 

Decydując się na zakup lakierów do hybrydy przez internet można kupić wiele preparatów w korzystnej cenie. Niektóre panie decydują się na kupienie zestawu startowego razem z lampą. Umożliwi on posiadanie wszystkich akcesoriów, które ułatwiają wykonanie modnych hybryd. Ich ceny są bardzo korzystne. 

Jak długo utrzymuje się hybryda?

Manicure hybrydowy może trzymać się na paznokciach nawet około 3 tygodn. Po tym czasie pojawia się już dość duży odrost, dlatego hybrydę trzeba usunąć i wykonać nową. Prawidłowe jej usunięcie jest kluczowym czynnikiem, który decyduje o tym, czy ponowne jej nałożenie będzie tak samo łatwe jak za pierwszym razem. 

Bogaty asortyment sklepów z lakierami

W sklepie z lakierami hybrydowymi możemy znaleźć wiele potrzebnych akcesoriów i poradzić się, jeśli coś będzie niezrozumiałe. Pierwsza aplikacja z pewnością będzie daleka od ideału, ale warto się nie zniechęcać, ponieważ z czasem można wypracować dużą precyzję i umiejętność nakładania bazy, lakieru oraz topu. Duże znaczenie ma również lampa, która powinna charakteryzować się wysoką mocą. Dzięki temu utwardzanie będzie dużo szybsze.