• Home Kosmetyki azjatyckie

Kosmetyki azjatyckie

Kosmetyki azjatyckie są popularne od kilku lat i wciąż coraz więcej kobiet rozpoczyna swoją przygodę z ich stosowaniem. Azjatki słyną bowiem na cały świat z pięknej, alabastrowej cery bez skazy. Nie dziwi zatem, że i mieszkanki innych części globu chcą mieć taką skórę. Na jakie kosmetyki rodem z Azji warto zwrócić zatem uwagę? Poniżej kilka podpowiedzi.

Kosmetyki holika holika

Holika Holika to marka doskonale znana wszystkim fankom skutecznych azjatyckich specyfików do dbania o urodę. Szczególnie maseczki w płachcie są lubiane i stosowane przez mnóstwo kobiet, choć cena za jedną sztukę wynosi nawet kilkanaście złotych. Mimo to panie nie oszczędzają i kupują te doskonałej jakości maseczki nawilżające. To właśnie azjatyckie marki pierwsze zaczęły bowiem stosować w nich takie składniki jak wyciąg ze śluzu ślimaka czy płetwy rekina. Są nowatorskie, a skóra po ich użyciu wyraźnie odmłodzona, rozjaśniona i lepiej nawilżona. Zatem kosmetyki Holika Holika powinny znaleźć się na łazienkowej półce każdej z pań.

Rytuał siedmiu kroków

Kosmetyki azjatyckie, wspominana wyżej Holika Holika albo równie znana Skin.79 opierają się na filozofii siedmiu kroków pielęgnacji. Nie wdając się w szczegóły, codziennie rano i wieczorem stosuje się siedem szybkich w aplikacji kosmetyków, w dokładnie określonej kolejności. Oczywiście można pominąć niektóre z nich, aby uprościć swoją pielęgnację, jednak efekty nawilżenia i ujędrnienia mogą być przez to mniejsze. Również wiele Polek przekonało się do pielęgnacji według siedmiu kroków i stosuje je na co dzień.