• Home Żyletki i wkłady do maszynek do golenia bez problemu do kupienia

Żyletki i wkłady do maszynek do golenia bez problemu do kupienia

Wielu mężczyzn pozostaje wiernych bardziej tradycyjnym metodom golenia i nie przekonują ich nowoczesne elektryczne golarki. Zamiast tego wolą tradycyjną metodę golenia, na mokro, z użyciem maszynki do golenia, również takiej na żyletki. Wciąż jeszcze mnóstwo mężczyzn goli się z użyciem pędzla. O tym, że takie tradycyjne metody golenia są wciąż praktykowane świadczy oferta producentów. Poza jednorazówkami, wciąż spory jest asortyment akcesoriów takich, jak żyletki i wkłady do maszynek do golenia.

Maszynki na żyletki wciąż w użytku
Wcale nie tak dawno, bo jeszcze ok. trzydzieści lat temu, w czasach PRL, maszynki z dokupywanymi osobno żyletkami były, poza brzytwami, w zasadzie jedynym dostępnym w Polsce narzędziem do golenia. Wielu, szczególnie starszych mężczyzn wciąż ma maszynki z tamtych czasów i kupuje żyletki. A producenci wciąż produkują i maszynki i żyletki do nich.

Maszynki na wkłady również popularne
Choć na rynku dominują jednorazówki, to wielu mężczyzn woli maszynki w wymienianymi ostrzami. Wielu producentów oferuje również właśnie takie wersje maszynek. Klienci raz kupują maszynkę, a potem dokupują jedynie wkłady do maszynek do golenia, co jest rozwiązaniem praktycznym i bardziej oszczędnym, niż w przypadku jednorazówek.