• Home Green Magma – eko suplement diety

Green Magma – eko suplement diety

Green Magma to suplement diety, który redukuje tkankę tłuszczową, zmniejsza łaknienie, oczyszcza organizm z toksyn i poprawia urodę. Produkowany jedynie na bazie naturalnych składników doskonale sprawdza się w każdym wieku.

Z czego powstaje Green Magma?

Suplement diety powstaje na bazie pędów jęczmienia, które zbierane są w momencie kiedy osiągną wysokość 30 cm. Po osiągnięciu odpowiedniego wzrostu roślina ma zmagazynowaną największą ilość składników odżywczych. W tym momencie po zerwaniu pędy zostają poddane suszeniu w niskich temperaturach, a następnie poddaje się je odpowiedniej obróbce by wydobyć z nich jak największą ilość witamin i minerałów. Młody jęczmień Green Magma jest bogaty w witaminę C, żelazo, cynk, a także witaminy B 12 i E.

Zastosowanie suplementu

Suplement diety Green Magma doskonale wpływa na kondycję całego ciała, włosów, cery i paznokci. Ponadto świetnie usuwa wszelkie toksyny z organizmu, działa przeciwzapalnie i dezynfekująco oraz ułatwia prawidłowe trawienie. Jest to również niezrównany pogromca tłuszczu, dzięki czemu można szybko i bezstresowo schudnąć i osiągnąć zamierzoną wagę i sylwetkę.
Green Magma to fantastyczny suplement diety, który ma zbawienny wpływ na każdy organizm.