• Home Czystek lekarski a uroda

Czystek lekarski a uroda

Czystek z dnia na dzień staje się coraz popularniejszym. O jego działaniu pojawia się wiele informacji, a na półkach aptecznych zaczyna go brakować. Nic dziwnego, skoro czystek lekarski pomaga na wiele dolegliwości. Do tego cena czystka, jest na tyle niska, że każdy może sobie pozwolić na herbatę z niego.

czystek - zioło poprawiające urodęHerbata z czystka bądź napar z czystka polecany jest każdemu, kto chce zadbać o swoją odporność. Okazuje się jednak, że czystek ma też ogromny wpływ na urodę! Jego regularne picie poprawia stan skóry. Polifenole późniają bowiem procesy starzenia, co znacząco wpływa na naszą cerę, włosy, czy też paznokcie.

Czystek jest także idealną herbatką na detoks. Usuwa on z organizmu metale ciężkie. Warto o tym pamiętać planując wiosenny, czy letni detoks. W połączeniu z lekką dietą bazującą na owocach i warzywach czystek może zadziałać cuda.

Okazuje się, że jest także przydatny podczas sezonu na kleszcze. Picie naparu z czystka może je dostarczyć dlatego już ani jeden nie spadnie na nas, gdy będziemy spokojnie spacerować po lesie.

Warto sięgnąć po czystka i dać sobie kilka miesięcy na tę próbę. Czystek znajdziemy w wielu sklepach z herbatami i ziołami, możemy na przykład zamówić czystek w sklepie KrainaHerbaty.pl. Ważna jest tutaj systematyczność i cierpliwość, z pewnością po pewnym czasie zobaczymy znaczące efekty.